fbpx

Live Basic hakkımızda


Hayatın tadını çıkartarak, bütün güzelliklerini kucaklayarak, koşturmacadan uzakta basit yaşamak. Ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için bu markayı yarattık. Yaşamı renklendirmek, yaşamın her anında birlikte olmak amacıyla yola çıktık.

Kurulduğumuz 2016’dan bu yana, perakende sektöründe güçlü ve emin adımlarla ilerleyen, devamlı kendini yenileyen bir marka olduk. Önceliğimizi “rahatlık” olarak belirlediğimizde, işe, okula, sevgili ile buluşmaya, arkadaşlarla kahve içmeye, kumsala güneşlenmeye, çılgınca dans etmeye ya da sadece sakince yürüyüşe çıkarken kendimizi iyi hissettirecek kıyafetler lazım dedik ve bu düşüncemizi Live Basic koleksiyonumuzla hayata geçirdik.


Hem spor hem de şık, hem rahat hem de kaliteli olabileceğimizi kanıtlarken, marka çizgimizden sapmadan ilerlemeye devam ettik. Giderek artan satış hacmimiz, markamıza gösterilen ilgi ve ulaştığımız müşteri memnuniyeti doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.


Farklı sektörlerde koştuktan sonra, birikimlerimizi Live Basic’te birleştirirken şimdi markamızı daha da ileri götürmeyi hedefliyoruz. Her koşula uyum sağlamamız gereken günümüzde, basic’lerimizle güne rahat başlayıp, aynı rahatlıkla günü yaşamanızı, zamana karşı yarışırken Live Basic ile rahat olmanızı istiyoruz. T-shirt, sweat shirt ve uzun kollu basic’ler günün her anında sizinle olurken live basic plaj kolleksiyonumuz yaz aylarınızı daha da renklendirecek… Özgün nakış tasarımlarımızla kendinize yakışan modeli yine rahatlıkla seçebileceksiniz.


Size hep daha iyisini sunmak için çıktığımız bu yolda bize ilham verdiğiniz, destek olduğunuz için gönül dolusu teşekkürler. Bu yolculuk sizinle güzel.

Bizimle güzelleşen nice yolculuklara…


Live Basic
Selvin & Tuba

Hits: 1